YKS Çizelgeler

4 Ayda TYT Çalışma (Bitirme) Programı PDF

Bu yazımızda sizler için 4 ayda TYT çalışma programı ve TYT konu listeleriyle ilgili bir bölüm hazırladık. Sayısal (MF), sözel (TS) ve eşit ağırlık (TM) için ders çalışma programı dosyalarına ve kendi doldurabileceğiniz boş program şablonlarımıza yazının sonundaki linklerden ulaşabilirsiniz.

4 Ayda TYT Ders Çalışma Programı Bana Ne Avantaj Sağlar?

Kimi zaman gündelik hayatta elimizde olan ya da olmayan sebeplerden dolayı öz disiplinimizi sağlayamayabiliyoruz. Önemli sınav, proje, iş gibi durumlarda aksamalara uğramamak için ve hedeflerimize koşuşturma içinde kaybolmamak için programlar yapmalıyız. Görsel olarak uyum sağlayabileceğimiz hem çalışma zamanımızı hem de dinlenme zamanımızı oluşturduğumuz programlar çok kritik noktalarda bize yardımcı olur.

4 Ayda TYT Bitirme Programının İçeriği Nedir?

Programlar 3 farklı dosya halinde paylaşıldı. Birinde TYT konu listeleri bulunuyor ve tamamen kendiniz doldurabiliyorsunuz. Bir diğeri sayısal bölüm öğrencileri için Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri ve Türkçeden derslerinden oluşuyor. Diğeri ise eşit ağırlık ve sözel bölüm öğrencileri için Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Matematik, Geometri ve Türkçeden oluşuyor. Fakat kişisel tavsiyem programlarda da belirtildiği gibi tekrar günlerinde, öğrenilmiş konularda ya da deneme sonralarında diğer kalan derslere de bakılması yönünde.

Neden Her Gün Paragraf ve Problem Çözmeliyiz?

Her gün 20 soru paragraf ve en az 5-10 soru problem çözme alışkanlığı hem süreci kolaylaştıracaktır hem de sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir. Aslında bu alışkanlık başarı kapısını açan en önemli anahtar.

4 Ayda TYT Çalışma Programı (Excel)

4 Ayda TYT Sayısal Ders Çalışma Programı

4 Ayda TYT Sözel Ders Çalışma Programı

4 Ayda TYT Ders Çalışma Programı (Boş)

4 Ayda TYT Çalışma Programı (PDF)

4 Ayda TYT Sayısal Ders Çalışma Programı

4 Ayda TYT Sözel Ders Çalışma Programı

4 Ayda TYT Ders Çalışma Programı (Boş)

Haftanın günlerini ayırarak ders programı oluşturabileceğiniz haftalık ders çalışma programı için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

4 ayda TYT’yi bitirebileceğiniz YKS-TYT ders çalışma programlarını sizler için paylaştık. Bu programlar hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Melis Bilgör

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisi Melis Bilgör 2017 yılından beri çeşitli seviyelerde temel bilimler, İngilizce ve Fransızca alanlarında özel ders veriyor. Aynı zamanda akrilik boya ile tuval çalışmaları yapmak en keyif aldığı hobisi. Profesyonel ve özel hayatında birikimlerini yazarak ve anlatarak paylaşmayı seven biri olarak sizlere üniversite rotanızı oluştururken faydalı olacağını umduğu fikir ve deneyimlerini aktarıyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu