Kaynak Tavsiyeleri

2021 YKS Kitap Önerileri (TYT-AYT)

2021 yılında YKS sınavına girecek öğrenciler için YKS kitap önerileri listesi oluşturduk. Bu listede sırasıyla YKS, TYT ve AYT kaynak önerileri, soru bankası tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Bu listedeki YKS (TYT-AYT) kitap önerileri neye göre sıralandı?

2021 yılında elimize ulaşan kitapları öncelikle kendimiz inceledik. ÖSYM‘ye uyumlu mu? Yeni nesil sorular barındırıyor mu? Dikkat ettik. Bu kitaplar arasından bir liste oluşturduk. Tamamen tarafsız olması açısından çok sayıda öğretmene YKS için önerdikleri kitapların hangileri olduğunu sorduk. Ardından 2020 sınavına girmiş ve derece yapmış öğrencilerle iletişim kurarak bu konu hakkında fikirlerini aldık. Sonuç olarak bu verilerin hepsini bir araya getirerek YKS kitap önerileri listemizi oluşturduk. Kolay, orta ve zor sınıflandırması yapabildiğimiz derslerde sınıflandırma yaptık.

Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Geometri, Felsefe ve Din Kültürü gibi belli başlı derslerin yanı sıra Paragraf ve Problemler kitap önerilerini de YKS kitap önerileri başlığı altında bulabilirsiniz.

YKS Kitap Önerileri 2021

TYT Kitap Önerileri 2021

AYT Kitap Önerileri 2021

Kaynak: Fi Koç YouTube Kanalı

unirotam

https://www.unirotam.com/


Bir Yorum

  1. Merhaba iyi günler tyt de yaptığınız gibi tyt ayt olarak gün gün neye çalışacağımızı belirten 5 aylık bir program yapabilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu