Reklam

Merhaba,

YKS sınavına hazırlanan öğrenciler için taban puanları, motivasyon, kaynak tavsiyeleri gibi rehber niteliğinde içerikler paylaştığımız eğitim sitemizden tanıtım yazısı yayınlıyoruz.

Unirotam.com olarak şuan için kurallarını net olarak belirlediğimiz reklam grubu tanıtım yazısı reklamlarıdır. Sizde takdir edersiniz ki diğer reklam gruplarının çok fazla varyasyonları bulunuyor. Bu sebeple mail adresimiz üzerinden reklamınızı detaylı bir şekilde açıklayarak bizimle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Tanıtım yazısı kriterlerimiz şu şekildedir:

  • Tanıtım yazısı içeriğinin eğitimle ilgili olması gerekmektedir. Kendi kulvarımızda yayın yapan (e-ticaret sitesi olmayan veya sadece öğrencilere yönelik bilgilendirici içerikler paylaşan) web sitelerine tanıtım yazısı verilmez.
  • Tanıtım yazısı olağan dışı bir durum yaşanmadığı sürece (veri kaybı, tanıtımı yapılan sitenin/sayfanın değişmesi veya kapanması vb.) sitemizde yayında kalır. Şunu da belirtmekte fayda var; Web sitemiz eğitim alanında e-ticaret harici tek blog projemiz olduğu için “el değiştirmesi mümkün değil” gözüyle bakılmaktadır. Zaten böyle bir durumda alıcıyla yapılacak sözleşmede tanıtım yazılarınızın kaldırılmayacağının taahhüttü alınır.
  • Tanıtım yazıları tamamen arama motorlarına yönelik yayınlanır. Hit çekme amaçlı yayınlanmaz. Unirotam.com “tanıtım yazınız en az şu kadar görüntüleme alacak” gibi bir garanti vermez/veremez.
  • Tanıtım yazıları “ nofollow veya sponsored” olarak verilir. Bu 2 bağlantı türü arasından tercih sizindir.
  • Linkler en fazla 3 adet anahtar kelime veya açık URL olacak şekilde verilir. Bağlantıların her biri farklı URL içermek zorundadır. Örneğin 3 bağlantının 3’ü de ana sayfaya verilmez.

Eğer tanıtım yazınız yukarıdaki kriterlere uyuyorsa, destek@unirotam.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer reklam varyasyonlarını hedefliyorsanız, yine ilgili mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Unirotam.com olarak yaptığımız işe değer veriyor “yarın öbür gün bu bağlantı yıllanmış olur, unutulur gider, kaldırırız” mantığıyla tanıtım yazısı almıyor, kimsenin hakkını yememeye çalışıyoruz.

İyi çalışmalar…
Başa dön tuşu