Kaynak Tavsiyeleri

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları

Bu yazıda YKS sınavının TYT ve AYT oturumlarına girecek öğrenciler için Türkiye geneli online deneme sınavları listesini hazırladık. Bu sınavlar öğrencilerin kendilerini sınav psikolojisine sokmaları ve Türkiye çapında kendilerini denemeleri için büyük bir önem arz ediyor.

Online Deneme Sınavları Neden Çözülmeli?

Türkiye geneli online deneme sınavlarına girmek, kendi sıralamanızı Türkiye genelindeki öğrencilerle kıyaslayıp görmek ve seviyenizi belirleyip ona göre devam etmek için oldukça önemli. Özellikle pandemiden sonra online deneme sınavlarının sayısı arttığı için ulaşılması artık eskiye göre daha kolay.

Ayrıca yaptığınız çalışmaların verimli olup olmadığını bu testler sayesinde görebilirsiniz.

ÖZDEBİR Türkiye Geneli TYT–AYT Online Deneme Sınavı

ÖZDEBİR’in sınavları yalnızca ÖZDEBİR bayileri ve diğer kurumlara açık bir şekilde yapılıyor. Kendi başınıza başvuruda bulunduğunuzda bu sınavlara girebilmeniz mümkün değil. Buraya tıklayarak bayilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sınav uygulamaları takvimde belirtilen günlerde saat 07.00 ile 21.00 arasında yapılacaktır. Sınava son başlama saati 21:00’ dir. Sınav takvimi için: http://www.ozdebir.org.tr/sinav-takvimi

Sınav Adı Sınavın Kısa Adı Tarih
T.G. TYT+AYT Deneme Sınavı/ 5 TG- TYT+AYT/D-5 24.4.2021
T.G. TYT Deneme Sınavı 5 T.G. TYT/ D-5 24.4.2021
T.G. İNGİLİZCE Deneme Sınavı 5 TG İNG/D-5 24.4.2021
T.G. TYT+AYT 2. Dönem Sonu Değerlendirme Sınavı TG- TYT+AYT/Dön-2 20.5.2021
T.G. TYT 2. Dönem Değerlendirme Sınavı TG- TYT/Dön-2 20.5.2021
T.G. İNG 2. Dönem Sonu Değerlendirme Sınavı TG- ing./Dön-2 20.5.2021
T.G. TYT+AYT Son Prova Genel Deneme Sınavı T.G. TYT+AYT SON P 10.6.2021
T.G. TYT Son Prova Genel Deneme Sınavı T.G. TYT/SON PRO. 10.6.2021
T.G. İngilizce Son Prova Genel Deneme Sınavı T.G. İng. Son PRO. 10.6.2021

Önerilen içerik: YKS hazırlık sürecinde MEB Tekrar Testlerini çözdünüz mü? Çözmediyseniz buraya tıklayarak çözebilirsiniz.

Karekök, Limit ve Palme Online Deneme Sınavları

Karekök Yayınları, Limit Yayınları ve Palme Yayınevi online deneme sınavı yapmaktalar ancak bununla ilgili kamuya açık bir bilgilendirme henüz yapmamış durumdalar. Eğer bir kuruma kayıtlıysanız, kurum girişi yaparak sınava girebileceğinizi düşünüyoruz. Konuyla ilgili bu yayın evlerinden şimdilik herhangi bir bilgilendirme alamadık.

Nettekurs.com Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları

TYT ve AYT için online deneme sınavlarını paket paket ayırmışlar. Size en uygun olanı seçip Türkiye genelinde yapılacak olan deneme sınavlarına katılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dijideneme.com Deneme Sınavları

İlgili bağlantıya tıklayarak online deneme sınavlarına ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz: https://dijideneme.com/

TÖDER Türkiye Geneli TYT – AYT Deneme Sınavları

Ayrıntılı bilgi için: https://www.toder.org/s-4-sinavlar

Sınav Adı Sınav Tarihi
YKS 3 (TYT-AYT) DENEME SINAVI 22-23 Mayıs 2021 (Cumartesi – Pazar)
LGS-3 DENEME SINAVI 8-9 Mayıs 2021 (Cumartesi – Pazar)
YKS 2 (TYT-AYT) DENEME SINAVI 25-26-27-28 Mart 2021
LGS-2 DENEME SINAVI 19-20-21 Mart 2021
YKS-1 (TYT-AYT) DENEME SINAVI 14-15-16-17 Ocak 2021
LGS 1 DENEME SINAVI 8-9 Ocak 2021

ÖZDER Türkiye Geneli TYT-AYT Deneme Sınavları

Deneme Sınavı Sınav Tarihi
TYT – AYT Türkiye Geneli
ÖZDER Deneme Sınavı
27-28 Mayıs 2021
Cumartesi – Pazar

Özel Öğretim Derneği olarak her yıl binlerce öğrencinin katılımıyla Türkiye Geneli deneme sınavları uygulamaktayız. Kurumunuzdaki öğrencilerin; Türkiye genelinde uygulanacak ve farklı illerdeki akranlarıyla yarışarak başarı düzeylerini ölçecek olan bu sınavlara katılmaları bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir. Kurum olarak katılımlarınızı bekler, sınavlar hakkındaki detayları bilgilerinize sunarız. Sınav soruları Türkiye’nin en seçkin yazar kadrosu tarafından hazırlanmakta olup, sınavın tamamı özgün ve yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: https://ozelogretim.org.tr/sinavlar-2/

Hocalara Geldik Online Denemeleri

Hocalara geldik online denemeleri ücretsiz bir opsiyon sunmuyor. Fakat yarın öbür gün ne olacağını bilemeyiz. Yine de takip etmekte fayda var. TYT+AYT dijital paketinin fiyatı 199 TL.

Ayrıntılı bilgi için: Şuanda kapalı.

Türkiye genel online denemeler yapan kaynakları sizlerle paylaştık. İlgili bağlantılarda lise ve ortaokul düzeyi öğrenciler için de online deneme sınavları bulunabilir. Yakınlarınız için göz atmanızda fayda var. Eğer sizin de bildiğiniz online deneme sınavı düzenleyen kaynaklar varsa yorum kısmından diğer öğrencilerimizle paylaşabilirsiniz.

unirotam

https://www.unirotam.com/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu