Eğitim

AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2024

AUZEF 2024

AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır?

AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme süreci başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi sınav takvimi de paylaşıldı. 

auzef
auzef

AUZEF, İstanbul Üniversitesi’ne bağlı Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin kısaltmasıdır. Bu fakülte, öğrencilere dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunar. AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesi’nde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilirler. Açık öğretim programına kayıtlı öğrenciler, sınavlara Türkiye genelinde belirlenen sınav merkezlerinde girebilirler. Ayrıca, AUZEF’te uzaktan eğitim programlarına kayıtlı öğrenciler, belirli sınav merkezlerinden tercih yapabilirler. 

Bu programlar arasında Kamu Yönetimi, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Çocuk Gelişimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Acil Durum ve Afet Yönetimi, Medya ve İletişim, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Endüstri Mühendisliği gibi farklı alanlarda eğitim verilmektedir

AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ NE ZAMAN?

Kayıt Yenileme İşlemleri : 19.02.2024 – 25.03.2024
Ders Ekle-Sil Tarihleri : 18.03.2024 – 25.03.2024
Üstten Ders Alma Tarihleri : 18.03.2024 – 25.03.2024

unirotam

https://www.unirotam.com/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu