Eğitim

Turgut Özal Üniversitesi KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak!

Turgut Özel Üniversitesi, 12 unvanda KPSS 60 puanla memur alımı yapılacağını duyurdu. İşte personel alımıyla ilgili detaylar:

Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

turgut özal üniversitesi
Turgut Özal Üniversitesi

Başvuru için adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, askerlikle ilişkilerinin olmaması, 2022 yılı KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum olmamaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları ve herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak adayların 40 yaşını doldurmamış olmaları da şartlar arasında bulunmaktadır.

Turgut Özal Üniversitesi Hangi Kadrodan Hangi Niteliklerle Personel Alınacak?

  • 1 Büro Personeli (Lisans): İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Maliye lisans mezunları.
  • 6 Destek Personeli (Önlisans): Herhangi bir önlisans programından mezun olanlar.
  • 6 Destek Personeli (Temizlik) (Ortaöğretim): Lise mezunu olanlar.
  • 3 Destek Personeli (Şoför) (Önlisans): Herhangi bir önlisans programından mezun olanlar.

Başvuru Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Turgut Özal Üniversitesi kamu personel alımı başvuruları 4 Mart tarihine kadar devam edecek. Başvurular sadece şahsen kabul edilmektedir ve ikamet şartı bulunmamaktadır. Başvurular, Üniversite Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır.

unirotam

https://www.unirotam.com/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu