Eğitim

Üniversite Sınavında İlk Bine Giren Öğrencilere 50 Bin TL Ödül!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, “Şehrimizde üniversite kazanan her gencimize 10 bin TL destek vereceğiz’ dedi. Bunun yanı sıra, üniversite sınavında ilk bine giren öğrencilerimize 50 bin lira başarı ödülü vereceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, İzmir’in Gaziemir ilçesinde gençlerle bir araya geldi. Bir kafede düzenlenen programda gençlere yönelik projelerini anlatan Dağ: ‘Şehrimizde üniversite kazanan her gencimize 10 bin TL destek vereceğiz. Buna ek olarak şimdi yeni bir müjdeyi duyurmak istiyorum. Üniversite sınavında ilk bine giren öğrencilerimize 50 bin lira başarı ödülü vereceğiz’ dedi.

Hamza Dağ ayrıca, Genç İzmirim Kart sahibi kardeşlerimiz aylık 200 TL ödeyerek sınırsız bir şekilde toplu ulaşımdan faydalanabilecek. 1 Nisan’dan itibaren gençlerin meselelerini önce gençler konuşacak. Dünyanın farklı coğrafyalarına ait kahve aromalarını KahvemİZ ile gençlere sunacağız. Üçüncü nesil kahvecilere alternatif olarak çok daha uygun fiyatlı KahvemİZ’leri şehrimizin dört bir yanında faaliyete geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

unirotam

https://www.unirotam.com/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu